Меню

День цивільного захисту – запобігти, врятувати, уберегти

Розміщено: Травень 3, 2017 в 12:08 pm

NEWS

3 травня 2017 року в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» було проведено День цивільного захисту, головна мета якого – забезпечити високу організованість і злагодженість дій педагогічного та учнівського колективів в умовах надзвичайної ситуації. На захід були запрошені працівники Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

Розпочався День цивільного захисту із міні-наради, на якій були визначені основні завдання та заходи дня. Програма була цікавою, насиченою й повчальною. Для учнів були проведені різнопланові заходи, зокрема години спілкування, перегляд мультфільмів та відеофільмів «Дії у надзвичайних ситуаціях» та «Екологічні та техногенні катастрофи».

Подвійний дзвінок сповістив про необхідність евакуації колективу закладу. О 12 годині 25 хвилин усі організовано, спокійно, але динамічно вийшли зі школи. Учителі відзвітувалися перед начальником штабу цивільного захисту про кількість евакуйованих та продемонстрували дії на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Після цього на стадіоні відбулася лінійка, на якій з питань безпеки життєдіяльності виступила провідний інспектор Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області капітан служби цивільного захисту Богдана Штика. А також пройшли показові виступи працівників 6-ДПРЧ смт Володарка. З цікавістю присутні спостерігали за їх діями та розглядали пожежний автомобіль і спорядження рятівників.

Заходи Дня цивільного захисту надали можливість учасникам навчально-виховного процесу закріпити основні правила евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації та отримати багато корисної інформації.

Поділитись: