Меню

Доки учні відпочивають, учителі навчаються

Розміщено: Серпень 16, 2017 в 3:44 pm

NEWS

Уже стало традиційним: доки учні відпочивають, учителі здобувають нові знання. Адже сучасний учитель іде в ногу з часом.

Тому з 14 по 16 серпня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня санаторна школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулися курси «Дистанційне навчання на платформі Moodle». Під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Національного університету біоресурсів і природокористування України Артура Борисовича Кочаряна вчителі закладу створили електронний навчальний курс засобами системи управління навчанням Moodle та навчилися практично використовувати його в навчальному процесі. Зокрема, освітяни вчилися розробляти уроки, формувати банк тестових завдань власного електронного курсу, встановлювати та налаштовувати модуль діяльності «Тест», надсилати нові повідомлення, використовувати принципи додавання та налагодження модулів діяльності «Завдання», вести електронні журнали оцінок відповідно до обраної стратегії розрахунку підсумкових балів та відвідування. Педагоги в процесі роботи використовували всі можливості навчання он-лайн: мультимедійні матеріали, гіпертекстові посилання на додаткові словники, енциклопедії, статті, довідники тощо.

Дякуємо викладачу А. Б. Кочаряну за цікаві та змістовні курси, за нові знання та можливість впроваджувати вчителями закладу дистанційне навчання учнів.

Поділитись: