Офіс директора | Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів
Меню

Офіс директора

КОСОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Народився 3 квітня 1966 року на Черкащині. Закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Педагогічний стаж роботи – 24 роки, з них 18 років – директор санаторної школи-інтернату.

За цей час школа стала конкурентоспроможною в соціумі, є мобільною у здійсненні інноваційних та здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі, стабільною щодо узагальнення і розповсюдження досвіду управлінської діяльності через Всеукраїнські, обласні педагогічні видання з планування та організації роботи школи, системи контролю, управління персоналом.

Наукові інтереси – стратегічне управління, управління персоналом, програмно-цільовий підхід до управління школою.

За час роботи на посаді директора Анатолій Іванович об’єднав навколо себе колектив однодумців (педагогів, медичних та технічних працівників закладу), які успішно працюють над реалізацією концепції школи, програми її розвитку, творчо підходять до кожної справи. Завдяки плідній співпраці з піклувальною радою школи, благодійниками, постійно оновлюється інфраструктура закладу.

Анатолій Іванович розглядає школу як освітню корпорацію, тобто «директор і школа – єдине ціле». Це і є його формула організації діяльності педагогічного колективу та всієї управлінської діяльності.

Свій досвід роботи висвітлив у науково-методичному посібнику «Основи життєзнавства у сучасній школі» (2009 р.) та методичному посібнику «Інноваційна культура санаторної школи інтернату» (2016 р.).

Звіт директора комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»

Завданням працівників комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» є відновлення, збереження та зміцнення здоров’я дитини в поєднанні із загальноосвітньою підготовкою, формування та розвиток життєвих компетенцій вихованців на основі впровадження інноваційних педагогічних технологій.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДІТИ, ДРУЗІ!

Я щиро вдячний, що Ви вирішили відвідати сайт школи.

Комунальний заклад «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» розташований за 120 км на південь від Києва, на окраїні містечка Володарка, у мальовничому куточку лісової зони.

Школа – це не лише освітньо-оздоровчий заклад, це світ гармонії та любові. Тут кожен учень зростає, як особистість, отримує міцні знання та навички, розкриває в собі таланти, стає людиною та громадянином.

Навчання і оздоровлення доповнює насичене позакласне життя з цікавими екскурсіями рідним краєм й відпочинком за кордоном, концертами й фестивалями, творчими іграми й спортивними змаганнями.

На сайті батьки наших майбутніх учнів можуть ознайомитися зі структурою школи, умовами навчання та оздоровлення в ній, досягненнями наших вихованців і педагогів, новинами шкільного життя і анонсами майбутніх заходів.

Я вважаю, що наш сайт стане місцем для конструктивного спілкування, і коло наших друзів та соціальних партнерів буде постійно збільшуватися.

Запрошую Вас і Ваших знайомих частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного життя. Нехай наше спілкування додасть всім оптимізму, впевненості в майбутньому, допоможе краще зрозуміти потреби підростаючого покоління.

Сподіваюся, що знайомство з нашим освітнім закладом буде для Вас не тільки цікавим, але й корисним.

З повагою, директор школи Анатолій Іванович Косовський.

ІНІЦІАТИВИ ДИРЕКТОРА:

 • на базі школи обладнано сучасний лікувально-профілактичний комплекс для здійснення лікувальних та реабілітаційних заходів відповідно до профілю захворювання;
 • підписаний договір про співпрацю з Національним інститутом фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського АМН України;
 • підписаний договір з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про створення на базі школи Регіональної мережевої академії Cisco;
 • з 2008 по 2010 рік школа – наукова лабораторія здоров'язберігаючих технологій при КОІПОПК (вчителі та вихователі школи розробили, апробували та впровадили технології превентивного виховання учнів в умовах загальноосвітнього санаторного навчального закладу);
 • у 2007-2011 рр. на базі школи проходили комп'ютерні курси за програмою «Intel® Навчання для майбутнього»;
 • організовано літній відпочинок для обдарованих дітей (переможців МАН) та вихованців інтернатних закладів Київщини;
 • організовано співпрацю з школами Печерського району м. Києва по обміну передовим педагогічним досвідом;
 • підписано договір з громадською спілкою «Освіторія» про реалізацію благодійного соціального проекту «Перша професія», завдяки якому старшокласники мають змогу освоїти професію «Кухар-кондитер» (2016 р.).

 

ВІДЗНАКИ:

 • почесне звання «Відмінник освіти України» (2006 р.);
 • Грамота науково-методичного центру середньої освіти і науки України (2006 р.);
 • Почесний диплом МАН України і Національної академії наук України (2007 р.);
 • Диплом лауреата за участь у громадській акції «Ділова Київщина» (2009 р.);
 • почесне звання «Лідер сучасної освіти» (2009 р.)
 • Почесний диплом Міністерства освіти та Академії педагогічних наук (2010 р.);
 • Грамота переможця Всеукраїнського конкурсу «Директор XXI століття» у номінації «Інноваційна культура школи» (2013 р.).
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider