Офіс директора | Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації
Меню

Офіс директора

КОСОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Народився 3 квітня 1966 року на Черкащині. Закінчив Київський державний інститут фізичної культури. Педагогічний стаж роботи – 25 роки, з них 19 років – директор санаторної школи-інтернату, а з 2017 року – директор КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

За цей час школа стала конкурентоспроможною в соціумі, є мобільною у здійсненні інноваційних та здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі, стабільною щодо узагальнення і розповсюдження досвіду управлінської діяльності через Всеукраїнські, обласні педагогічні видання з планування та організації роботи школи, системи контролю, управління персоналом.

Наукові інтереси – стратегічне управління, управління персоналом, програмно-цільовий підхід до управління школою.

За час роботи на посаді директора Анатолій Іванович об’єднав навколо себе колектив однодумців (педагогів, медичних та технічних працівників закладу), які успішно працюють над реалізацією концепції школи, програми її розвитку, творчо підходять до кожної справи. Завдяки плідній співпраці з піклувальною радою школи, благодійниками, постійно оновлюється інфраструктура закладу.

Анатолій Іванович розглядає школу як освітню корпорацію, тобто «директор і школа – єдине ціле». Це і є його формула організації діяльності педагогічного колективу та всієї управлінської діяльності.

Свій досвід роботи висвітлив у науково-методичному посібнику «Основи життєзнавства у сучасній школі» (2009 р.), методичному посібнику «Інноваційна культура санаторної школи-інтернату» (2016 р.) та практико зорієнтованому посібнику «Життєзнавство в сучасній школі: від теорії до практики» (2016 р.).

Звіти директора комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»

Завданням працівників комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» є забезпечення здобуття загальної середньої освіти в обсязі державного стандарту, здійснення науково-практичної підготовки талановитої учнівської молоді, надання реабілітаційних, соціально-психологічних та медичних послуг.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ДІТИ, ДРУЗІ!

Я щиро вдячний, що Ви вирішили відвідати сайт школи.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» розташований за 120 км на південь від Києва, на окраїні містечка Володарка, у мальовничому куточку лісової зони.

Школа – це велика дружня сім’я, в якій панує творче співробітництво всіх учасників освітнього процесу, це світ гармонії та любові. Тут кожен учень зростає, як особистість, розкриває в собі таланти, вчиться вчитися, стає людиною та громадянином.

Освітній процес доповнюють цікаві екскурсії рідним краєм і відпочинок за кордоном, концерти й фестивалі, творчі ігри й спортивні змагання.

На сайті батьки наших майбутніх учнів можуть ознайомитися зі структурою школи, правилами прийому, умовами навчання в ній, досягненнями наших вихованців і педагогів, новинами шкільного життя й анонсами майбутніх заходів. Я вважаю, що наш сайт стане місцем для конструктивного спілкування, і коло наших друзів та соціальних партнерів буде постійно збільшуватися.

Запрошую Вас і Ваших знайомих частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного життя. Нехай наше спілкування додасть усім оптимізму, впевненості в майбутньому, допоможе краще зрозуміти потреби підростаючого покоління.

Сподіваюся, що знайомство з нашим освітнім закладом буде для Вас не тільки цікавим, але й корисним.

З повагою, директор школи Анатолій Іванович Косовський.

ІНІЦІАТИВИ ДИРЕКТОРА:

 • обладнано сучасний лікувально-профілактичний комплекс для здійснення лікувальних та реабілітаційних заходів;
 • підписаний договір про співпрацю з Національним інститутом фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського АМН України;
 • підписаний договір з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про створення на базі школи Регіональної мережевої академії Cisco;
 • підписаний договір про співпрацю з факультетом інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;
 • створено умови для проведення літніх профільних навчально-тренувальних змін для обдарованої учнівської молоді Київщини;
 • організовано співпрацю з школами Печерського району м. Києва та Попаснянського району Луганської області по обміну передовим педагогічним досвідом;
 • підписано договір з громадською спілкою «Освіторія» про реалізацію благодійного соціального проекту «Перша професія»;
 • налагоджено співпрацю з благодійним фондом «ФОНД ДОБРІ СПРАВИ», результатом якої є реалізація пілотного проекту-програми «Успішна людина» та впровадження курсу «Фінансова грамотність».

 

ВІДЗНАКИ:

 • почесне звання «Відмінник освіти України» (2006 р.);
 • Грамота науково-методичного центру середньої освіти і науки України (2006 р.);
 • Почесний диплом МАН України і Національної академії наук України (2007 р.);
 • Диплом лауреата за участь у громадській акції «Ділова Київщина» (2009 р.);
 • почесне звання «Лідер сучасної освіти» (2009 р.)
 • Почесний диплом Міністерства освіти та Академії педагогічних наук (2010 р.);
 • Грамота переможця Всеукраїнського конкурсу «Директор XXI століття» у номінації «Інноваційна культура школи» (2013 р.).
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider