Меню

Казкове театралізоване свято для літніх іменинників

Розміщено: Вересень 15, 2017 в 6:00 am

NEWS

14 вересня, коли ще по-літньому приємно гріло сонце, у стінах нової школи, яка зберегла кращі свої традиції, відбулося улюблене свято всіх дітлахів – День іменинника.

На сцені КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації» відбулося прекрасне театралізоване свято. Юні актори під керівництвом наставників Я. В. Припишнюк, Н. А. Охочої, Я. С. Семеняченко подарували присутнім незабутню подорож у світ казки та привітали іменинників найтеплішої пори року дітей.

Шкільну родину зустріло Сонечко, яке простягнуло свої долоньки до всіх присутніх у залі та сказало, що прийшло привітати дітей з Днем народження. А так, як на календарі вже осінь, то йому на допомогу прибули Феї зі Школи чарівників.

Але не так просто виявилось організувати свято для іменинників, адже втрутилися в пригоду злий Лев та страшний Павучисько. Лише завдяки  завзяттю дітей, їхньому щирому сміху, запальним танцям та голосистому співу вдалося скинути павутину з Казкової країни та перетворити недоброго Лева на маленьке симпатичне іграшкове левеня.

На завершення дійства всі літні іменинники почули привітання від директора школи А. І. Косовського та побажання доброї долі від отця Михаїла і загадали бажання, задувши свічки на іменинному пирозі.

Свято залишило у серцях присутніх приємні та яскраві враження.

Поділитись: