Меню

Коли справжні друзі влаштували свято

Розміщено: Травень 12, 2017 в 4:18 pm

NEWS

12 травня 2017 року учні 3-5 класів комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І‒ІІІ ступенів» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Друзі дітей. Україна» отримали змогу відвідати місто на схилах Дніпра – Київ!

Спочатку відвідали музей-експериментаніум, який показав різні науки з захоплюючої сторони. Під проводом професійних і веселих екскурсоводів діти з великим захопленням відкривали для себе дію різних законів механіки, оптики, взаємодію хімічних речовин та багато іншого. Родзинкою «Експериментаніуму» є те, що маленькі відвідувачі власноруч змогли випробувати в дії різні експонати і таким чином здобули безцінний та захоплюючий досвід – доторкнулися до магічної гармонії законів природи. Надзвичайні емоції також дітям подарували дзеркальний лабіринт, музичні інструменти та можливість відчути себе справжніми шпіонами на спецзавданні в кімнаті із лазерною сіткою. Лабіринти та головоломки ще довго не відпускали зацікавлених та вражених дітей.

Після невеличкої прогулянки містом, дітей гостинно зустріли в Макдональдсі, де їх пригостили смачними стравами.

Від екскурсії у дітей залишились хороший настрій, неперевершені враження та незабутні спогади. Діти відчули, що їх люблять та про них піклуються, за що дуже вдячні представникам Міжнародного благодійного фонду «Друзі дітей. Україна».

Поділитись: