Меню

Конкурсний відбір учнів Київської області на навчання у 2-10 класи на 2017/2018 н. р. за інформаційно-технологічним напрямком

Розміщено: Червень 8, 2017 в 12:33 pm

Найближчі події

0

Комунальний заклад Київської обласної ради

«Володарська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат

з поглибленим вивченням ІКТ»

(Раніше – комунальний заклад «Володарська загальноосвітня  санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів) оголошує конкурсний відбір учнів Київської області на навчання у 2-10 класи на 2017/2018 н. р. за інформаційно-технологічним напрямком (поглиблене вивчення інформатики).

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 2-10 класів, відбудуться з 29 травня по 08 червня 2017 року з 9 до 13 години.

Конкурсний прийом проводитиметься на підставі заяви батьків, табеля успішності учня, у вигляді тестування з української мови та математики і співбесіди. Випускники 9 класів зараховуються за конкурсом свідоцтв про базову загальну середню освіту.

До послуг учнів:

– навчання в режимі повного дня;

– комфортні гуртожитки ( для іногородніх);

– медичний корпус з лікувально-профілактичним центром;

– актова зала, їдальня, гімнастичний та тренажерний зали, інформаційно-бібліотечний центр, комп’ютерні класи, кабінети ІКТ, музей, кімната самоврядування;

– обладнана шкільна майстерня.

Понад 12 гуртків за інтересами. Учні забезпечуються безкоштовним проживанням та харчуванням.

Чекаємо вас на навчання!

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: вул. Зарічна, 102В, смт Володарка Київської області, або за номерами телефонів:

 (04569) 5-02-76, 5-02-80. Електронна адреса volsikiev@gmail.com, сайт школи http://volsi.kiev.ua/

 

Поділитись: