Меню

Курси Товариства Червоного Хреста України у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті

Розміщено: Серпень 23, 2017 в 7:49 pm

NEWS

Кожен з нас може потрапити в ситуацію, коли потрібно надати постраждалому долікарську допомогу. Тому, щоб отримати багаж необхідних знань з основ надання першої допомоги, у вівторок, 22 серпня, для педагогічного та медичного персоналу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат – Центр реабілітації» були проведені 6-годинні курси Товариства Червоного Хреста України. Волонтери загону швидкого реагування м. Біла Церква Володимир Мухін та Анастасія Кучеренко розпочали заняття з розповідей про створення Товариства Червоного Хреста та необхідність надання практичної допомоги потерпілим у перші години нещастя.

Тренери навчили учасників курсів, як правильно надати першу допомогу при втраті свідомості, при кровотечах, ранах, опіках і травмах різного характеру, при потраплянні сторонніх предметів у дихальні шляхи та зробити непрямий масаж серця.

Учасники змогли попрактикуватись у наданні долікарської допомоги один на одному та провели серцево-легеневу реанімацію на сучасному манекені.

Після закінчення занять волонтери загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України з гордістю вручили слухачам сертифікати міжнародного зразка.

Поділитись: