Меню

Літо – це час відпочинку для дітей

Розміщено: Серпень 30, 2017 в 5:36 am

NEWS

«Дельфін» – прекрасне місце для відпочинку й оздоровлення
Літо – це час відпочинку для дітей. Звісно, більшість малечі уявляє свої канікули на березі моря серед розбурханих хвиль та лагідних променів сонця. Саме так 35 вихованців КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» провели частинку літніх канікул. Уже другий рік поспіль, з 10 по 28 серпня дітей лагідно приймав оздоровчий табір «Дельфін», що знаходиться у місті Скадовськ Херсонської області. 
Школярі весело провели час. Щодня на них чекали конкурси, вікторини, спортивні та розвивальні ігри, поетичні вечори та запальні дискотеки. Із великим задоволенням діти купалися в ніжних хвилях Чорного моря. Багато часу вихованці школи провели в басейні з водними гірками та атракціонами.
Творчі натури удосконалили й розкрили в собі нові вміння під час відвідування гуртків. Юні спортсмени спробували себе на тенісному корті, волейбольному та футбольному майданчиках. Жодна дитина не сумувала, адже знайшла заняття для душі і заповнила вільний час приємними справами.
Морська вода та насичене мінералами повітря особливо сприятливо вплинули на здоров’я дітей. Сподіваємося, що школярі якісно відпочили на цілий рік.

Поділитись: