Меню

Настановча педрада

Розміщено: Серпень 31, 2017 в 1:32 pm

NEWS

31 серпня відбулася аналітико-плануюча педагогічна рада на тему «Про інноваційну діяльність Володарської спеціалізованої школи-інтернату в 2017/2018 навчальному році».

Засідання відкрив директор школи Анатолій Іванович Косовський, який розповів про інноваційні пріоритети становлення спеціалізованої школи-інтернату в 2017/2018 навчальному році. Заступник директора з навчальної роботи Тетяна Вікторівна Некраш доповіла про необхідність і особливості визначення шляхів покращення результативності навчально-виховного процесу, а також ознайомила з робочим навчальним планом, оцінюванням навчальних досягнень учнів  та педагогічним навантаженням. Ольга Михайлівна Глобець, заступник директора з виховної роботи, презентувала методичні рекомендації щодо планування виховної  роботи. Зокрема, Ольга Михайлівна наголосила на основних напрямках роботи педагогічного колективу по вихованню всебічно розвиненої особистості, звернула увагу на охорону праці, безпеку життєдіяльності та попередження дитячого травматизму.

У ході засідання соціальний педагог школи Олена Євгеніївна Гордієнко доповіла про результати ЗНО  та працевлаштування випускників.

На завершення педагогічної ради були ухвалені відповідні рішення. Директор закладу побажав учителям вдалого навчального року, творчих здобутків, міцного здоров’я та Божого благословення.

Поділитись: