Меню

Незрівнянний день – свято Першого дзвоника

Розміщено: Вересень 1, 2017 в 12:44 pm

NEWS

 

Цьогорічне свято Першого дзвоника справді особливе. Адже 1 вересня гостинно відчинив свої двері для школярів один з перших на Київщині заклад нового типу – Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації.  145 красивих, радісних і схвильованих вихованців прийняла в свої обійми дружна шкільна родина. Об’єднавши спільні зусилля вчителів, учнів, батьків та громадськості, школа буде сучасною, цікавою, змістовною, де пануватимуть творчість, повага, компетентність, новаторство і партнерство. Директор школи А. І. Косовський разом з дітьми перерізав символічну стрічку на вході в центральний корпус закладу. Також Анатолій Іванович привітав усіх з чудовим святом – Днем знань, який відкрив перед кожним учнем нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав дітям наполегливості та успіхів у навчанні, батькам – терпіння, а педагогам – творчих здобутків.

Щоб новий навчальний рік приніс нові сили, здоров’я, багато знань, радість відкриття, з вітальним словом і благословенням до присутніх звернувся благочинний Володарського району митрофорний протоієрей Михаїл. Особливими для школярів були вітання від учня-Нового навчального року і дівчини-України, які зичили цікавого навчання, нових перемог, гарного настрою та подарували оберіг – глиняний глечик з різнотрав’ям. 

Завершилося свято хвилюючим акордом шкільного дзвоника, який покликав на перший у цього навчальному році урок.

Продовжилися заняття на шкільному подвір’ї, де цікаво та захоплююче пройшов інтелектуальний квест. Під супровід веселої музики діти, батьки та педагоги мандрували імпровізованими локаціями, на яких показали свої знання про рідний край, українські звичаї, традиції, символи тощо. За підсумками гри школярі були нагороджені солодкими призами

 

Поділитись: