Меню

Незвичайні пригоди в новорічну ніч

Розміщено: Грудень 29, 2017 в 8:24 am

NEWS

Новорічно-різдвяний час – чарівна і незвичайна пора. Особливо радісним є новорічне свято, коли біля ялинки трапляються різні дива. Вітання, солодощі, ігри, сміх, зустріч з незвичайними героями – усе це нагадує казку. Та й хто не любить її?! Адже вона несе з дитинства через  усе життя незабутні враження.

28  грудня вся шкільна родина КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» разом із Янголом та сніжинками запалили яскраві зірочки та поринули в світ «Walt Disney». Діти зустрілися з героями мультфільму «101 далматинець», які намагалися зашкодити святкуванню. Діти та дорослі із задоволенням брали участь у конкурсах, водили хороводи, співали пісні, танцювали, щоб догодити пані Круелло, Джасперові та Бандито. І це їм допомогло врятували та запросити на свято символ нового року – Песика, з якого вередлива пані хотіла пошити собі шубку.

З великою радістю дітвора зустрічала Діда Мороза та лісових мешканців, які врятувалися завдяки дружній веселій шкільній родині. Гості принесли не тільки гарний настрій, але й чудові подарунки.

Школярі заздалегідь готувалися до свята: малювали стіннівки, листівки, підбирали костюми, намагаючись якнайкраще продемонструвати вибраного ними казкового героя, тому й отримали в кожній номінації додаткові призи.

Яскраве новорічне дійство, справжню зимову казку для всіх присутніх подарували юні таланти школи.

Закінчилося свято позитивним настроєм, адже у цей день не тільки діти, а й навіть дорослі повірили в дива.

 

 

Поділитись: