Меню

НОВА ШКОЛА – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ЗНАННЯ, А Й ПРАКТИКА.

Розміщено: Грудень 15, 2017 в 7:49 am

NEWS

Сьогодні нова школа – це не лише знання, а й практика. Учні 11 класу вирішили підтвердити, що саме у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів теорія поєднується з практикою. Вивчаючи геометрію, школярі наважилися продемонструвати свої навички та довести молодшим друзям, що це не лише цікавий, а й потрібний у буденному житті предмет.

Протягом двох місяців старшокласники наполегливо працювали над проектами. І ось 14 грудня, у День Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства, у затишній, святково прибраній актовій залі зібралися школярі, педагоги й батьки, щоб підтримати одинадцятикласників. Адже учні презентували свої сміливі проекти, у яких поєдналися знання і вміння, отримані на уроках геометрії, креслення й технологій, інформатики, економіки й екології і, звичайно, української мови.

Ведучі заходу нагадали історію виникнення цієї дивної науки та розповіли про те, що геометричні фігури допомагали людям вирішувати практичні питання і мали для них магічне значення. Проекти «MATICmen», «Замок для принцеси», «Сюрприз для малечі», «SMART CAR»,«Загадкова незнайомка» допомогли присутнім заглибитися у дивний світ геометрії. Школярі продемонстрували етапи роботи над проектами та представили власноруч виготовлені предмети: кубики для вивчення літер, замок для принцеси, геометричного чоловічка, цікаву піраміду та незвичайний автомобіль.

Гарний святковий настрій підтримали учасники танцювального гуртка «MAXIMUM» та вокального гуртка «Веселі нотки».

 

 

Поділитись: