Меню

Школа гостинно зустрічала учасників управлінського вояжу

Розміщено: Грудень 22, 2017 в 5:40 am

NEWS

З метою удосконалити економічні та управлінські компетентності керівників ЗНЗ, популяризувати економічні підходи до управління загальноосвітніми навчальними закладами 21 грудня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» під патронатом департаменту освіти і науки КОДА відбувся управлінський вояж «Застосування економічних підходів до управління навчальними закладами». У заході взяли участь заступник директора департаменту освіти і науки КОДА, керівники ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл області.

Зі вступним словом до присутніх звернулася заступник директора департаменту Жанна Осипенко, яка зазначила, що провадження нових інноваційних технологій і злагоджена робота команди на чолі з керівником дасть змогу високоефективно керувати освітнім закладом, а це, у свою чергу, зробить його конкурентоспроможним на ринку освітніх послуг.

Управлінський вояж продовжився тренінгом, який провів Віталій Паздрій, викладач кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, генеральний директор компанії інтелектуальних технологій, співавтор бізнес-симуляції ViAL+. Основну увагу було приділено досягненню поставлених цілей з мінімальними затратами ресурсів і максимальним прибутком, визначенню стратегій розвитку навчального закладу на основі співставлення можливостей і загроз із його сильними та слабкими сторонами, забезпеченню конкурентоспроможності об’єкта управління на ринку та лідерству в сегменті послуг.

Під час тренінгу були застосовані міні-лекції, кейси та дискусії. Керівники закладів обмінювалися досвідом, практичними навичками, теоретичними напрацюваннями та висловлювали свої думки щодо модернізації освіти.

Удосконалені й набуті протягом заходу вміння й навички допоможуть керівникам освітніх закладів Київщини впроваджувати інноваційні інструменти управління.

Поділитись: