Меню

Спортивне свято для всієї шкільної родини

Розміщено: Травень 18, 2017 в 10:02 am

NEWS

Здоровий спосіб життя – це наш вибір! Саме під таким гаслом 17 травня в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбувся традиційний День здоров’я. Свято розпочалося з виконання Державного Гімну України та переклички команд. Крім цього, директор школи побажав всім здоров’я, хорошого настрою та вдалого спортивного дня.

Щороку День здоров’я проходить за своєю особливою програмою. Не став винятком і цьогорічний травневий захід. Конкурси були цікавими і вимагали не лише спритності та майстерності, а й взаємопідтримки та артистизму. Учасники змагалися в туристичному конкурсі, командній естафеті, човниковому бігу, грі «Фортеця» та в шашки, надавали медичну допомогу потерпілому.

У цікавій запеклій боротьбі футбольний міні-матч між збірними командами учнів та працівників школи завершився з рахунком 2 : 0, перемогою юних футболістів

Не залишились осторонь і наймолодші учасники Дня здоров’я. Учні 1-6 класів узяли активну участь у веселій спортивній грі «Абракадабра».

Емоційний настрій та урочистість заходу постійно підтримували весела спортивна музика. Втомлені, але задоволені учасники свята, виконали танцювально-спортивний флеш-моб.

Справедливе журі підбило підсумки змагань та нагородило найактивніших учасників свята.

Після урочистого закриття вся шкільна родина смакувала гречаною, пшоняною та ячмінною кашами, приготовленими на багатті.

Свято вдалося на славу. Цей день для учасників заходу став ще одним кроком до здорового способу життя.

Поділитись: