Меню

Святий Миколай до нас у школу завітав

Розміщено: Грудень 19, 2017 в 8:19 am

NEWS

З легеньким снігом та тріскучим морозцем до учнів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат – Центр реабілітації» завітало найулюбленіше свято усіх дітей – День Святого Миколая. 19 грудня весела дітвора зібралася в актовій залі, щоб розповісти Святому про свої хороші вчинки. Свято розпочалося з привітань начальника Володарського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури  О. А. Бобраніцького. Зокрема, Олег Анатолійович побажав присутнім міцного здоров’я, бути наполегливими, сильними, сміливими, бо саме такі люди завжди знаходять своє щастя. До теплих щирих слів гість додав ще й солодощі до чаю та розділив радість святкування.

Діти старанно готувалися до Дня Святого Миколая. Школярі, як завжди, здивували всіх чудовою виставою-концертом із казковими персонажами, вкотре засвідчивши свої таланти на сцені. Цікаві вірші, веселі пісні, запальні танці та зимові загадки вказали шлях покровителю дітей Чудотворцю Миколаю. Не дивлячись на те, що Лінь, Двійка, Ябеда та Чортик хотіли переманити дітей на свій бік та зіпсувати свято, бажаний гість прийшов на свято та переконав усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов і взаємоповагу.

Найрадіснішою хвилиною було роздавання подарунків, про які подбали Владика Даміан разом із прихожанами Свято-Введенського чоловічого монастиря та адміністрація закладу. З невимовною радістю школярі поспішали до Святого Миколая, щоб отримати солодощі та сфотографуватися.

Поділитись: