Меню

Третя літня профільна зміна відкрита!

Розміщено: Липень 5, 2017 в 7:14 pm

NEWS

От і прийшла черга ІІІ профільної навчально-тренувальної зміни природничого профілю для обдарованої учнівської молоді Київщини, яка розпочала свою роботу 5 липня 2017 року. Спекотного липневого ранку Комунальний заклад «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат  І-ІІІ ступенів» радо відкрив свої двері новій зміні обдарованої учнівської молоді. Сюди з’їхалося 175 юних науковців, переможців олімпіад та інших творчих конкурсів, які бажають знайти відповіді на хвилюючі їх питання.

Перший день манівського літа пройшов під девізом «Табір МАН: місце де кожен успішний». В дружній та доброзичливій атмосфері під час Go-квесту «Кемп Бридж» діти ознайомилися з правилами та законами перебування в таборі, з планом роботи зміни природничого профілю.

Друга половина дня відзначилася яскравою подією, відбулося відкриття спортивної олімпіади «Сходження до Олімпу», а також відбулась гра з елементами тренінгу «Запрошуємо у Friendzone» де обдарована молодь змогла проявити і розказати про свої творчі здібності. День був насиченим на події, кожен залишився з яскравими враженнями та чекають продовження.

Манівське літо триває!

 

Поділитись: