Меню

Творча праця в ім’я України

Розміщено: Квітень 28, 2017 в 1:11 pm

NEWS

У м. Києві 25 квітня 2017 року на базі Університету сучасних знань Товариства «Знання» України відбулось літературно-мистецьке свято за підсумками щорічного обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти». Обласний конкурс для учнів 1-11 класів від 2011 року на Київщині проводить Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» з метою формування творчої особистості, виховання в учнівської молоді інтересу до художнього слова, духовних надбань української та загальнолюдської культури. У святі взяли участь учителі, письменники, журналісти, громадські діячі та вихованці Малої академії наук учнівської молоді.

Василашко Василь Федорович, голова журі конкурсу, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, учений секретар правління  Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України розповів про значення літературної творчості у житті початкуючих літераторів.

На святі звучали й чудові вітання від хорової групи «Сходинки» Софіївсько-Борщагівського НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Києво-Святошинського району (керівник хору І. В. Якубовська, заслужений працівник культури України).

Переможці конкурсу, їхні вчителі та гості заходу отримали у подарунок книжки та можливість відвідати виставку відомого українського художника Валерія Франчука.

Поетичний конкурс «Зерна доброти» надихає найкращих учнів Київщини на творчість, і я сподіваюсь, що у наступному навчальному році учні нашої школи також братимуть участь у цьому конкурсі.

 

Ілона Бербер, учениця 9 класу

Поділитись: