Меню

Україна – європейська країна

Розміщено: Липень 9, 2017 в 8:13 am

NEWS

Не дивлячись на те, що 8 липня 2017 року день був несонячним та від дитячих посмішок та енергії він наповнювався світлом. Цей день проходив під девізом «Україна – європейська країна». Протягом дня діти приймали участь у спортивних змаганнях, активно готували номери до закриття профільної зміни, а також до майбутнього вечірнього «Євро паті «Україна – це Європа». Також мали місце інтерактивні занняття з тімбілдінгу та продовження майстер-класів з плей-бек театру.

         В другій половині дня учнівська молодь мала змогу показати свої знання Європи під час квест-подорожі «Euro Go Tour». Це була цікава, активна та пізнавальна подорож, під час якої обдарованій молоді задавалися різні питання з відомих і недуже відомих фактів про Європу, кожен загін переміщувався по території табору орієнтуючись картою, на кожній новій точці були нові цікаві завдання. Діти з захопленням прийняли участь у цьому змаганні-подорожі.

         А ввечері на манівську сім’ю чекав сюрприз. Загалу була представлена яскрава концертна програма у виконанні творчих учнів загонів табору. Першим яскравим номером вечору було виконання пісні «Big ben» сестрами Семикоз, своєю неповторністю та силою виконання пісні «Сік землі» вразило тріо юних вокалістів. Неординарним було виконання пісні «Cake» Анжелікою Голубець та дівчат які супроводжували пісню яскравим танцем. Пісню «Гей, соколи» польською мовою виконали манівці Таращанського району. Неймовірним та феєричним було виконання Вадзінським Іваном пісні «Сан-Франциско», зал аплодував стоячи юному таланту. Та мабуть всі надовго запам’ятають виконання Владиславом Кобком пісні «Radioactive», яку він виконав під супровід гітари та весь зал співав разом з ним, це було дуже яскраво й незабутньо. Зворушливим було виконання пісні «Не йди», романтична Анастасія Павловська виконала пісню «All my loving», запальними танцями розворушили зал манівці загонів під пісню, яку виконували представники Молдови на Євробаченні «Hey mama».

         Кожного разу дивлячись на цих талановитих дітей, які розкривають в собі не тільки наукові таланти, а й хист до творчих номерів, розумієш, що саме така молодь потрібна Україні, саме така молодь прогресивна та активна здатна побудувати нову державу.

         Вперед манівці, вперед!

Поділитись: