Меню

Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя

Розміщено: Лютий 15, 2021 в 5:03 pm

NEWS

15 лютого1989 року завершився останній етап виведення радянських військ з Афганістану. Віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям, учасникам бойових дій на сході України – святий обов’язок молодого покоління. Саме цій темі була приурочена година спілкування «Час – величина безцінна», яку 14 лютого у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті провела класний керівник 10 класу Циганенко В. А.

У своєму повідомленні педагог звернула увагу школярів на героїзм, взаємодопомогу та взаємопідтримку воїнів-інтернаціоналістів, які ще й донині йдуть у тривожних снах у бій, затуляючи від куль один одного.

 Кадри фільму та відеорозповіді учасників бойових дій пробудили в дитячих серцях повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії.

У День пам’яті учасників бойових дій на території інших держав у центрі селища Володарка, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, традиційно пройшов мітинг. У заході взяли участь і учні нашого закладу, долучившись до акції «Від серця до серця». 

У скорботній хвилині мовчання присутні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя.

Поділитись: