Меню

Англійська – це цікаво

Розміщено: Березень 3, 2019 в 11:18 am

NEWS

Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток загального кругозору – мета проведення тижня іноземних мов у школі.

З 25 лютого по 2 березня 2019 року всі класи із задоволенням брали участь у заходах, незалежно від рівня знань учнів іноземної мови. Програма була насиченою і різноманітною.

Протягом тижня учениці 9 класу Мартиненко Оксана та 7 класу Діденчук Дарина підготували та провели веселі перерви. Учитель Н. М. Каплун організувала виставку «Англійська мова в повсякденному житті», провела конкурс стіннівок «Мандруємо англомовними країнами» для учнів 7-11 класів. Стіннівки були представлені в фойє школи для перегляду учнями та батьками. Було створено «живу газету», «Why do you learn English», де учні висловлювали свої побажання на англійській мові.

Учитель англійської мови Н. М. Каплун провела відкритий урок «Англійська – це цікаво» в 7 класі. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал, і діти з цікавістю їх виконували. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчитель іноземної мови забезпечила їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру.

Тиждень пройшов весело та змістовно. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Усім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах, підтримувати своїх однокласників і отримати за свої знання солодкі призи.

Поділитись: