Меню

Безмежний світ літератури

Розміщено: Березень 22, 2019 в 7:11 am

NEWS

З 18 по 22 березня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбувся Тиждень зарубіжної літератури. Ознайомившись із планом проведення, школярі розпочали подорож чарівним світом літератури. Діти із захопленням готувалися до конкурсів, були активними у підготовці творчих проектів та читанні поезії напам’ять.

У межах тижня вчителем був проведений конкурс «Сторінками прочитаних творів», результати якого були презентовані усім школярам. Учні із задоволенням розглядали ілюстрації до казок, байок, віршів тощо.

На цьому тижні школярам не довелося сумувати на перервах. Разом із казковими героями діти творчо, легко, цікаво, із радістю повторювали вивчений на уроках зарубіжної літератури матеріал та ще й отримували за це солодкі призи.

Шестикласники залюбки розв’язували кросворди та ребуси, адже читання для них – це одне з найприємніших занять.

Учні 5 класі отримали задоволення і позитивні емоції від дидактичної гри «Весела рибалка». Школярі «ловили» рибку-завдання як на вудочку, так і руками.

Рівень знань із літератури продемонстрували й семикласники під час гри «Щасливий випадок». Приємно здивували присутніх дівчатка, яким дісталася щаслива перемога, адже вони були сильнішими цього разу в знаннях, ніж хлопчики.

Беручи участь у заходах, школярі проявляли власні творчі здібності: читали поетичні й прозові твори зарубіжної літератури рідною мовою та мовою оригіналу, розвивали навички образотворчого й акторського мистецтва та логічне мислення.

Тиждень закінчився, але література продовжує нести світло одвічних цінностей і уроків у життя.

Поділитись: