Меню

Безпека дітей у Інтернеті

Розміщено: Лютий 5, 2019 в 10:06 am

NEWS

Інтернет сьогодні – це доступ не тільки до великої кількості інформації, а й загроза «залежності» від онлайн-розваг і соціальних мереж. Щоб повноцінно орієнтуватися у віртуальному просторі, дитині необхідно навчитися отримувати великі потоки інформації та дотримуватися основних правил безпеки в режимі онлайн.

Тому 6 лютого для учнів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» були проведені цікаві та корисні заходи до Дня безпечного Інтернету «Безпека дітей в Інтернеті». Школярі були ознайомлені з правилами поводження в електронній «павутині», дізналися про використання різноманітних антивірусних і антишпигунських програм тощо.

Шестикласники отримали поради щодо реєстрації поштових скриньок та відповіді на запитання, які їх найбільше цікавили. З допомогою педагогів діти підготували змістовні презентації, повідомлення та буклети. Пожвавлення викликала в них гра «Відтвори емоцію смайлика», яка  допомогла зрозуміти, що можна весело спілкуватися й без Інтернету.

У світ захопливої рольової гри поринули й учні 5 класу. Діти показували різні способи вітання без слів, писали анонімні побажання, щоб інші учасники гри відгадали, кому вони адресовані. Школярі дізналися й про те, що повідомлення можуть бути не тільки позитивними, а й носити негативний характер. Тому розробили ряд правил безпечного Інтернету. Об’єднавшись у групи, учні вирішували питання щодо користування мережею, а потім презентували свої відповіді.

Підсумком Дня безпечного Інтернету стало гасло, яке було вироблене під час заходів: «Уміння молоді ввічливо спілкуватися в мережі та правильно реагувати на негативну інформацію, протидія дорослих неналежному або нелегальному контенту значно покращать стан безпеки Інтернет-ресурсів і позитивно вплинуть на культурно-освітній рівень людства в сучасних умовах».

Поділитись: