Меню

Безпека в Інтернеті

Розміщено: Лютий 11, 2021 в 10:50 am

NEWS

У світі щорічно зростає кількість дітей, що мають доступ до мережі Інтернет, та підлітків, що наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Ця ситуація викликає велике занепокоєння.

З нагоди Дня безпечного Інтернету КЗ КОР «Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» долучився до проведення заходів. Класними керівниками проведені години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет та соціальні мережі.

Учителями інформатики проведено уроки-диспути зі старшокласниками на тему «Селфі в Інтернеті». Школярам донесено інформацію про переваги та недоліки такої особливості мережі як анонімність.

На уроках української мови учні писали диктанти «Безпечний Інтернет», «Вчимося спілкуванню», «Інтернет – ворог чи друг?» Під час написання велика увага зверталася на те, що всі можуть просувати позитив, коректно спілкуючись онлайн та демонструючи повагу до інших, шукаючи позитивні можливості творити та спілкуватися.

10 лютого всі долучилися до Всеукраїнського уроку «Онлайн-синергія для найкращого інтернету», який відбувався в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Захід транслювався наживо на платформі YouTube. Під час уроку школярі розглянули ключові принципи мережевого етикету й безпечної поведінки, отримали рекомендації щодо обережності й відповідальності під час роботи в Інтернеті. Унікальний формат заходу був реалізований через організацію онлайн взаємодії всіх учасників уроку. Учнівська молодь залюбки виконувала вправи у віртуальному середовищі Google Класів.

Поділитись: