Меню

Ми нащадки козацького роду

Розміщено: Жовтень 12, 2018 в 6:37 am

NEWS

Тиждень напередодні трьох великих свят: Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці – був досить насичений і змістовний. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь та особливо шануються українцями. Підтримали цю давню історичну традицію й учні Володарської спеціалізованої школи-інтернату, взявши активну участь у різноманітних заходах. Нащадки славних козаків, учні 6 та 7 класів, показали себе сильними, спритними, винахідливими та кмітливими під час спортивного свята «Козацькі розваги», яке проходило під гаслом «Усі ми діти козацького роду».

Не відставали від них і п’ятикласники. Між командами відбулися досить-таки цікаві змагання. Діти брали участь у різних конкурсах та спортивних вікторинах. По завершенні змагань учасники отримали солодкі призи та море задоволення.

Історія запорозького козацтва є славною і багато. Учні 10-11 класів під час брейн-рингу «Душу – Богові, життя – Україні, честь – собі!» поринули в її захоплюючі таємниці.

Не менш цікавими були й уроки-вікторини у 6 та 7 класах «Козацькому роду нема переводу». Діти в напруженій боротьбі, відповідаючи на нелегкі запитання, змагалися за звання найкращого знавця історії українського козацтва.

Особливе хвилювання викликали створення сердечних привітань від школярів у вигляді малюнків і листівок, підготовка і зйомки відеороликів зі словами вдячності нашим сьогоднішнім захисникам України, воїнам АТО.

Заключним акордом став благодійний ярмарок, кошти від якого будуть передані у найближчий госпіталь на потреби захисників.

Протягом тижня шкільна родина ще раз переконалася, що козацькому роду нема переводу.

Поділитись: