Меню

Біологію вивчай – світ для себе відкривай!

Розміщено: Вересень 20, 2019 в 6:19 am

NEWS

З метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за екологічний стан Землі, заохочення до вивчення природничих наук з 16 по 20 вересня в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» відбувся тиждень біології.

Протягом тижня діяли виставки «Квіткові символи України» та «У світі цікавої природи». Учні школи обрали квіткові символи для кожного класу, намалювали та презентували цікаву інформацію про улюблену рослину.

Щоб провести фенологічні спостереження за змінами в природі, шестикласники побували на екскурсії в лісовому масиві «Володарська Дача». За результатами спостережень створили мініпроєкти.

Для учнів п’ятих класів Врублівська К. та Дмитрук Е. із задоволенням провели конкурс загадок «На гостину до Флори і Фауни». На завершення заходу молодші школярі створили виставку малюнків тих тварин і рослин, загадки про які найбільше сподобалися.

Не відставали від них і старшокласники, які взяли участь в усному журналі «Біологічні професії – віртуальне знайомство» та перевірили біологічні знання в інтелектуальній грі «Найрозумніший». Учні показали не тільки свою ерудицію, а й вміння працювати в команді.

Протягом тижня проводилися веселі перерви. Учні старших класів пропонували загадки, ребуси, кросворди. За правильні відповіді учасники змагань отримали солодкі призи і, звісно, море задоволення.

Семикласники показали свою ерудицію в інтелектуальній грі «Біологічний брейн-ринг» та створили презентацію-рекламу здоровому способу життя.

Цікаво пройшла й інтерактивна гра «Маршрут безпеки» для учнів 11 класу.

Тиждень біології відбувся цікаво, весело і творчо. Діти отримали корисні знання та нові факти про природу.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978