Меню

Благодійний шкільний ярмарок

Розміщено: Жовтень 11, 2018 в 6:38 pm

NEWS

Барвисто та яскраво, весело та гамірно, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний ярмарок у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті.

11 жовтня ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити всі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам та гостям.

Відбувався ярмарок на подвір’ї школи, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти всі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось смачненьке.

Найбільше продавалися, звичайно, солодощі: торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки. Хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви – вареники, деруни, зрази з капустою, канапки в найнеймовірніших варіаціях та оздобленні і навіть піца та суші.

Наш осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, будуть передані особисто з рук в руки у військовий госпіталь на допомогу воїнам АТО. Взагалі, благодійні заходи у школі відбуваються декілька разів на рік.

Діти нашої школи, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

І, звісно ж, ми розуміємо, що без підтримки родин дітей, у нас мало що б виходило, тому адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу від щирого серця вдячні за допомогу в проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям наших школярів.

Поділитись: