Меню

«Бронза» в наших руках

Розміщено: Лютий 22, 2019 в 5:44 pm

NEWS

22 лютого команда Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяла участь у Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік-2019», що проходили на базі НВК № 141 «ОРТ» м. Київ. Отримавши І місце на регіональних змаганнях, уже вдруге троє учнів захищали честь школи на змаганнях високого рівня.

У формі гри діти вивчили правила дорожнього руху, навчилися моделювати деталі й розуміти їх призначення, створювати моделі автомобілів та програмувати їх.

Ще до початку виступів школярі наполегливо тестували свого робота, адже не хотіли нікому віддавати перемогу. Змагання відбувалися в 5 категоріях. І майже в кожній з них команда школи «Volsi» здобувала високі місця. Це дало можливість у підсумку отримати «бронзове» загальнокомандне місце.

Виступи оцінювало компетентне журі, спеціалісти у своїй галузі, які при нарахуванні балів враховували презентацію проекту, оригінальність, ефективність та практичність ідеї, уміння запрограмованого транспортного засобу рухатися міськими дорогами згідно з правилами дорожнього руху, кращий результат на швидкісній трасі та знання ПДР.

На загальношкільній лінійці директор школи А. І. Косовський привітав команду «Volsi», до складу якої ввійшли Луценко Арсен, Швидун Олександр і Гулевата Тетяна, та їх наставників: Олександра Сергійовича Руденка і Сергія Анатолійовича Петровського – із ІІІ місцем на Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік-2019».

Бажаємо школярам здобувати призові місця в інших змаганнях з робототехніки і стати абсолютними переможцями!

Поділитись: