Меню

Бринить, чарує рідна мова

Розміщено: Лютий 21, 2019 в 1:17 pm

NEWS

З метою підтримки, вивчення та розвитку української мови 21 лютого в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбулися заходи з нагоди святкування Дня рідної мови. У шкільному медіацентрі зібралися шанувальники рідного слова для проведення бібліомарафону «України диво барвінкове – дзвінка, співуча рідна мова!». Це дійсно був марафонський забіг, під час якого на маленьких знавців української мови чекали безліч мовознавчих розваг, конкурсів, ребусів та вікторин. Найбільш мальовничу й виразну частину словникового складу мови пригадали під час конкурсу капітанів, які намагалися за допомогою пантоміми показати своїм командам відомі фразеологізми.

Весело й жваво пройшов інтелектуальний брейн-ринг «Мовний крос» між збірними командами класів. Учні продемонстрували швидкість мислення, знання мови, почуття гумору і вміння мислити творчо.

Не відставали від них і старшокласники, які перевірили свої знання під час мовної вікторини «Мова – це душа народу».

На уроках діти написали диктанти з української мови. У вступному слові вчителі побажали успіхів у написання робіт та закликали шанувати  й пишатися найвищим даром і духовним надбанням народу – мовою.

Шквал емоцій та позитивний настрій панували протягом дня. Діти довели, що з мовою рідною вони на «ти», бо добре її знають, і водночас на «ви», бо її поважають і нею пишаються.

Поділитись: