Меню

Бринить, співає наша мова

Розміщено: Листопад 14, 2019 в 9:29 am

NEWS

Мова – це диво, яке ми чуємо від миті свого народження, це почуття, які допомагають  нам виразити любов, радість, якою ми ділимося з рідними та друзями, це душа, що випромінює життєву силу, це невичерпне джерело, звідки ми беремо наснагу, знання і прагнемо осягнути всесвіт.

З метою поглиблення знань учнів та прагненням вивчати її до Дня української писемності та мови 14 листопада у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті  відбувся філологічний колаж, що складався зі святкового читання,  вистави «Язиката Хвеська» та мовознавчого водевілю.

Учні із захопленням декламували вірші про українську мову, називали чарівні слова, відгадували загадки, виконували патріотичні пісні. Філологічний колаж гарно урізноманітнився п’єсою за мотивами української народної казки «Язиката Хвеська». Багато сміху і задоволення глядачі отримали від  її перегляду. Юні актори тішили всіх своєю майстерністю, творчою грою.

Неперевершені емоції вирували й під час водевілю «У тенетах суржику». Відомі співаки й телеведучі закликали усіх до очищення рідної мови. Усе дійство проходило під гаслом «Стоп! Суржик».

На завершення діти виконали пісню «Мова єднання» та дали обіцянку любити, шанувати свою мову і ніколи не цуратися рідного слова.

 

 

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978