Меню

Булінг: мій світ без насильства

Розміщено: Вересень 20, 2019 в 6:17 am

NEWS

Останнім часом яскраво вираженими є прояви цькування, осуду та навіть застосування фізичної сили один до одного в дитячому середовищі. Тому, щоб попередити це явище, у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті з 16 по 20 вересня відбулася профілактична робота, яка передбачала інформування та проведення різних заходів із цих питань.

У тісному шкільному колі учні вчилися протидіяти булінгу. Кожен із дітей намагався зробити крок назад, щоб проаналізувати, звідки взялася агресія, злоба, нетерпимість. За допомогою цікавих інтерактивних вправ уявляли боулінг як темні хмари недовіри, цькування й образи, які танули під дією променів доброти, довіри, вдячності.

Незвичайні ігри, відеоперегляди, притчі, вірші, робота в групах, мотиваційна вправа «Квітковий букет», презентація «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу» допомогли дітям зрозуміти, що вдячність і довіра – перші кроки до протидії боулінгу.

Під час єдиної години спілкування «Булінг: мій світ без насильства» учні, виконуючи різні завдання, вчилися навичкам безпечної поведінки та як не допустити булінгу в середовищі здобувачів освіти.

У рамках тижня з ініціативи рою «Вільні люди» та активу школи виготовили з паперу мінісердечка, які роздали кожному учню.

Практичний психолог школи поінформувала дітей про види боулінгу та провела заняття з елементами тренінгу «Кроки до порозуміння» (7 клас) та «Вчимося спілкуватися» (4 клас).

Протягом тижня школярі отримали поради, як уникнути булінгу й закликали всіх не бути байдужими щодо проявів насильства в школі та за її межами.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978