Меню

Чарівний світ книги

Розміщено: Квітень 6, 2019 в 2:47 pm

NEWS

Книга – це віконце, через яке діти

бачать і пізнають світ і самих себе.

Василь Сухомлинський

З метою прищеплення учням любові до книги, виховання потреби в читанні, залучення до невичерпних джерел знань у медіацентрі Володарської спеціалізованої школи-інтернату з 1 по 5 квітня відбулися заходи, приурочені до Міжнародного дня дитячої книги. Це була захоплююча мандрівка у світ літератури разом зі шкільним бібліотекарем.

Першими до храму мудрості та духовності завітали наймолодші вихованці закладу, щоб позмагатися за звання найрозумнішого, найерудованішого, найначитанішого та найкмітливішого учня. Усі учасники показали гарні результати з різних категорій знань: математики, літератури, логіки, інформатики, природознавства тощо. У нелегкій боротьбі перемогу виборов учень 3 класу Тимофіїв Артем.

3 квітня 2 команди учнів 9-11 класів показали свої знання, уміння, навички та творчі здібності, взявши участь у грі «Літературний лабіринт».

Долаючи безліч перешкод, обидві команди впевнено рухалися вперед. Першою до фінішу дійшла команда «Юні Шекспіри».

Цікавою та непередбачуваною була гра й учнів 6-7 класів. Шанувальники Т. Г. Шевченка ще раз згадати основні віхи його життя та творчості.

Гра складалася із шести категорій різного рівня складності. Команди розгадували ребуси та розв’язували задачі, відгадували пісні на слова Шевченка та розшифровували вислови про Великого Кобзаря.

Із розривом в 1 бал перемогу одержала команда шестикласників «Кобзарі».

Тиждень дитячої книги став своєрідною акцією з популяризації надбань національної та світової літератури.

 

Поділитись: