Меню

«Чорнобильський вітер у душі віє»

Розміщено: Квітень 26, 2019 в 4:27 am

NEWS

Скільки б часу не минуло, а дзвони Чорнобиля болем і смутком відгукуватимуться у наших серцях. Ніколи не стане Чорнобиль для нас минулим.

Щороку наприкінці квітня у Володарській спеціалізованій школі-інтернаті відбуваються заходи, приурочені до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії.

Так, 25 квітня до 33 річниці Чорнобильської трагедії для учнів була проведена єдина година спілкування «Чорнобиль не має минулого часу». У медіа-центрі була організована виставка «Чорнобильський вітер у душах».

Діти 6 класу переглянули книжково-ілюстративну виставку «Чорнобиль не має минулого часу». Учні 10-11 класів з трепетом у душі вдивлялися в кадри документального фільму, який повідав присутнім про найбільшу техногенну катастрофу, що привела до негативних екологічних, медичних і соціально-економічних наслідків.

Страшні наслідки аварії на ЧАЕС, вплив, здавалось би, мирного атома на людину, зона відчуження – усі ці питання були обговорені з учнями 8-9 класів. Спільний смуток охопив серця дітей.

Катастрофа на ЧАЕС сколихнула світ не лише своєю руйнівною силою, а й мужністю тих, хто першим зіткнувся з її страшними наслідками. Словами подяки згадали учні 5 класу й перших героїв-пожежних, життя яких обірвалося в полум’ї зруйнованого реактора, й усіх, хто пожертвував собою, захистивши світ від смертельної радіації.

Подвиг, який здійснили ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, ніколи не буде забутий. Година пам’яті, що відбулася 26 квітня біля 6-ДПРЧ, стала тому підтвердженням. Учні та педагоги школи вшанували живих учасників, поклали квіти до пам’ятника загиблим ліквідаторам та хвилиною мовчання вшанували тих, хто не дожив до сьогодення.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978