Меню

День Героїв Небесної сотні

Розміщено: Лютий 20, 2019 в 1:23 pm

NEWS

Події морозних лютневих днів 2014 року стали справжньою національною трагедією. У мирний час під прицільним вогнем були вбиті громадяни України, які вийшли на захист своїх прав і свобод. Гинули й гинуть люди за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі. 20 лютого – пам’ятний день, що відзначається на вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні та виходу наших солдатів із Дебальцівського котла.

Представники колективу Володарської спеціалізованої школи-інтернату разом із володарчанами взяли участь у районному заході, приуроченому вшануванню пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за свободу та незалежність України. На площі лунали журливі вірші та пісні. Учасники мітингу запалили лампадки та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака «Слава Україні! – Героям слава!»

Цього дня школярі з трепетом у душі пригадали події п’ятилітньої давнини. Патріотичні години спілкування та лінійка пам’яті не залишили нікого байдужим.

У скорботній тиші завмерла актова зала Володарської спеціалізованої школи-інтернату. Разом із ведучими учнівський та педагогічний колективи під час лінійки-реквієму «У їхніх серцях жила Україна» здійснили короткий екскурс в історію. Присутні перенеслися спогадами у той трагічний для країни час, вшанували Героїв Небесної сотні, згадали імена володарчан, які назавжди залишилися молодими, подякували учасникам бойових дій на сході України, зокрема й тим, які завітали на захід, а це – Олександру Ушинському, Роману Ганецькому та Сергію Тарасенку.

Учасники дійства схилили голови у скорботі за тими, хто відлетів у небо, як сотня білих лебедів, та затамували подих у хвилині мовчання. Тим самим ствердили, що герої не вмирають, а живуть у народній пам’яті.

Поділитись: