Меню

«День кар’єри» для учнівської молоді

Розміщено: Жовтень 11, 2019 в 9:04 am

NEWS

Щороку перед випускниками Володарської спеціалізованої школи-інтернату, і не тільки, постає проблема вибору професії. Саме від правильності обраної дороги залежить, як складеться життя потім. Професія визначає в майбутньому і соціальний статус, і навіть рівень матеріального добробуту.

Неабияку роль у профосвіті школярів відіграє й Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості, яка організовує змістовні заходи та зустрічі з цікавими людьми.

11 жовтня учні школи взяли участь у профорієнтаційному заході для учнівської молоді «День кар’єри» за участю представників навчальних закладів, а саме: університетів, коледжів, професійних училищ та ліцеїв, які презентували послуги й розповіли про перспективи тієї чи іншої професії. Школярі ознайомилися з роздатковим матеріалом та, безпосередньо поспілкувавшись із викладачами та студентами, отримали інформацію про специфіку навчання, умови вступу, проходження практики й працевлаштування надалі. Кожна дитина мала можливість побачити та почути презентації всіх закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір.

Ніщо так не допомагає зорієнтуватися у виборі майбутньої професії, як живе спілкування. День кар’єри – це найкраща нагода отримати інформацію з перших уст. Тому така співпраця, сподіваємося, допоможе дітям самореалізуватися у професійному житті.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4363471 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978