Меню

День школи в родинному колі

Розміщено: Січень 25, 2019 в 6:17 am

NEWS

25 січня у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» – весело і святково. Адже в цей зимовий час велика шкільна родина відзначала відразу два свята – Тетянин день і День закладу.

Уже багато років покровителькою школи є Свята Татіана. Під її покровительством навчаються талановиті, обдаровані, творчі, інтелектуально та духовно розвинені учні, які своїми здобутками прославляють не тільки заклад, а й Володарщину. Ні для кого не таємниця, що школа зібрала найталановитіших. Тому їй було що показати під час своїх іменин.

Урочисто, але по-домашньому тепло відзначили невеличким концертом День школи. Свою неймовірну вокальну, артистичну, хореографічну майстерність представили юні таланти. Неперевершено звучала музична композиція на скрипці, весело лунали пісні, неймовірно граційні танці у виконанні німф шкільної сцени та танцювальної студії зачаровували присутніх.

Звичайно ж не обійшлося свято без виступів юної, але вже досвідченої команди КВК «FT-БЕМС». Учасники команди представили шкільній родині свій виступ, з яким вони отримали таку жадану й омріяну перемогу. Кожен їхній виступ зривав шквал оплесків.

Діти та вчителі – одна команда та дружна сім’я. Підтвердженням цьому стала завершальна пісня заходу «Родина», яку присутні виконали усі разом.

Поділитись: