Меню

День знань у новому форматі

Розміщено: Вересень 2, 2019 в 7:37 am

NEWS

Першовересень впевненою ходою завітав на затишне подвір’я КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», де у великому  дружному колі зібралася шкільна родина, щоб відсвяткувати початок нового навчального  року. З року в рік дивувати  своїх учнів дедалі складніше, тому в закладі вирішили зробити свято незвичайним: відійти від традиційного формату урочистих лінійок і відзначити по-новому: з привітаннями, флешмобами та квестами.

Ще при  вході на територію закладу школярів та їхніх батьків гостинно зустрічали пані Професорка, Розумники й Розумниці, котрі урочисто вітали дітей зі святом, вручали сюрпризи, одними з яких були дзвіночки із синьо-жовтими стрічками – символом цього заходу.

На майданчику перед головним корпусом закладу діти, педагоги, батьки та гості зібралися, щоб отримати привітання, почути клятву одинадцятикласників та прийняти у свою родину новоприбулих учнів.

Після прекрасного флешмобу під супровід головного дзвоника над школою урочисто полинули гучні звуки  всіх маленьких дитячих дзвоників, які сповістили про початок ще одного навчального року в новій українській школі.

Аби не відбивати охоту від навчання, а перетворити освітній процес у приємність, учителі-предметники підготували інтелектуальний квест «Крок до зірок». Вони разом із майбутніми випускниками зосередилися на «Території успіху», де для учнів 4-10 класів облаштували десять локацій, серед яких «Мовна», «Літературна», «Англійська», «Хімічна», «STEM», «Фізична», «Математична», «Ігрова», «Георафічна» та «Музична». Педагоги намагалися зацікавити дітей своїм предметом та представити його у незвичайній формі. У цьому їм допомогли казкові герої, веселі загадки, незвичайні завдання, цікаві пазли, роботи-машинки тощо. За правильні відповіді школярі отримували літери. У кінцевому результаті діти склали ключову фразу «Знання – успіх!».

Не залишилися поза увагою й батьки. Вони разом із педагогами-наставниками під час круглого столу «Мозаїка батьківського виховання» будували плани на цей навчальний рік та вирішували нагальні питання з адміністрацією закладу у форматі «запитання-відповіді».

Кажуть: як розпочнеш навчальний рік, так його і проживеш. Тож сподіваємося, що і для педагогів, і для учнів та батьків цей 2019/2020 навчальний рік буде наповнений гарним настроєм, бадьорістю та позитивом.

 .

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367020 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978