Меню

Діти – це найцінніший скарб

Розміщено: Березень 24, 2017 в 8:13 am

NEWSВідео

Сім’я та школа є головною ланкою у вихованні дитини. Вони мають забезпечити їй належні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку. Для дитини батьки – це найголовніші люди, які зрозуміють її, дадуть їй пораду. Але хто допоможе їм надати педагогічних знань? Звичайно, це школа.

Тому 24 березня 2017 року в комунальному закладі «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Як любити дитину. Засоби підвищення батьківської компетенції у вихованні дитини».

Директор школи А. І. Косовський у своєму виступі розповів про основні напрямки роботи освітнього закладу та найцікавіші моменти шкільного життя. Використовуючи мультимедійну презентацію, Анатолій Іванович ознайомив батьків із усіма заходами, які були проведені в закладі, а їх було чимало, і всі вони цікаві.

Присутні із задоволенням та сльозами на очах переглянули виставу «Крила» за книгою польського педагога Януша Корчака, яку підготували вихованці закладу.

Із результатами аналізу анкет дітей «Для того, щоб відчувати себе щасливим, мені потрібно…» ознайомила практичний психолог О. В. Поліщук. Зокрема, вона зазначила, «щоб навчити дитину бути щасливою, потрібно дати їй запас любові, якої повинно вистачити на все життя дитяти. Цією любов’ю вона поділиться і зі своїми батьками».

Заступник директора з навчальної роботи Т. В. Некраш звернула увагу батьків на їх обов’язки з виховання дітей та за допомогою відеопрезентації рекомендувала «10 кроків назустріч дітям». Адже діти – це найцінніший скарб. Дирекція подякувала батькам за хорошу явку, підтримку, за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.

Продовжились збори у навчальних кабінетах, де на батьків чекали класні керівники. Вони наголосили, що від того, як буде побудовано місток між батьками, дітьми й школою, залежить навчання дітей, роль їх у дитячому колективі, психологічна реалізованість і захищеність..

Батьки висловили подяку адміністрації школи, педагогам, обслуговуючому персоналу за плідну роботу.

 

 

Поділитись: