Меню

Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!

Розміщено: Червень 9, 2021 в 10:53 am

NEWS

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 8 червня в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відбувся День цивільного захисту.

Учнівський та педагогічний колективи вдосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно й чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

На уроках школярі мали змогу переглянути навчальні мультфільми й фільми та взяти участь у бесідах «Запобігти, попередити, врятувати – головне завдання цивільного захисту».

За сигналом «Увага! Всім!» відбулася організована евакуація учасників освітнього процесу з приміщення школи. Учні й вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Працівники Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели змістовні інструктажі з техніки безпеки та продемонстрували оснащення пожежних автомобілів.

Отримали великий багаж знань здобувачі освіти й під час тематичного квесту. На локаціях у цікавій та змістовній формі педагоги донесли до дітей інформацію про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». 

Долучилися до заходу й медичні працівники, які продемонстрували й перевірили правила  надання першої медичної допомоги для дітей. 

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання використають у повсякденному житті.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4440166 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978