Меню

Дорожні правила вивчай, молодших цьому научай

Розміщено: Листопад 15, 2019 в 3:45 pm

NEWS

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Усі добре знають, що щороку зростає інтенсивність автомобільного руху, а з ним – і кількість аварій. Тому потрібно усім учасникам дорожнього руху бути більш відповідальними.
З 11 по15 листопада у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, що традиційно проводиться у КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму, зі школярами проведено ряд заходів.
Учні 4та 5-А класів переглянули навчальні мультфільми і визначили, які бувають порушення з боку пішоходів та водіїв.
Діти в цікавій ігровій формі повторили всі відомі правила безпечної поведінки на дорозі й усвідомили, що завжди необхідно бути уважним і дисциплінованим.
Учні 5-Б та 6 класів провели вікторину «Азбука дорожнього руху» та повчальну перерву «Збережи своє життя» для своїх товаришів, учнів 4 та 5-А класів.
Не залишилися осторонь і учні 7-9 класів, які переглянули документальний фільм «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» та провели вікторину «Дорожні правила вивчай, їх ніколи не забувай», націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Старшокласники ж долучилися до єдиного національного уроку «Безпечна країна» та взяли участь у вікторині «Безпека на дорозі».
Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері та сприяв розвитку практичних навичок з Правил дорожнього руху.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978