Меню

Досліди та експерименти – це те, що змінить наше життя на краще 

Розміщено: Червень 1, 2021 в 8:18 am

NEWS

1 червня, у День захисту дітей, юні дослідники КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» стали учасниками івенту в рамках Відкритої освітньої лабораторії Малої академії наук України. Науковці лабораторного комплексу МАНЛаб виступили з цікавою інтерактивною лекцією «STEM-навчання через дослідження» та продемонстрували захоплюючі й пізнавальні експерименти з природничих наук. 

Під час заходу діти ознайомилися з принципом роботи дифузійної камери для вивчення природної та штучної радіоактивності, дізналися, як працюють прилади з дослідження структури кристалічних тіл за допомогою рентгенівського випромінювання, хвильових явищ, електричних явищ.

Найбільше захоплення в школярів викликали мікроскопи, за допомогою яких проводилася діагностика здоров’я за волосиною. Волосся чутливе до всіх змін, які відбуваються в організмі людини, тому можна легко визначити характер порушень здоров’я, тобто, в якій системі організму відбуваються зміни.

Не менше запитань викликали й досліди з мінералогії. 

Учні переконалися, що наука – така цікава штука, що вони ладні вивчати її без упину, проводячи власні досліди та експерименти.

Поділитись: