Меню

Дитяча книга – перша сходинка до дивовижного світу

Розміщено: Квітень 2, 2021 в 2:09 pm

NEWS

На світі є багато цікавих речей, якими можна і хочеться займатися у вільний час. У нас безліч різних хобі: малювання, комп’ютерні ігри, музика… Однак найбільше учні 6-Б класу люблять читати, адже у книжках зібрані всі надбання людства за цілі тисячоліття, а це — неабиякі знання.

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги, який відзначається щорічно в день народження данського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена. Приєдналися до святкування й учні 6-Б класу. Діти взяли участь у фоточеленджі з дитячою книгою «Bookshelfie», створили відеоролик рекомендованої літератури вітчизняних та зарубіжних авторів.

Книги з гарними ілюстраціями схожі на скриньки з подвійним дном: крім історії, розказаної текстом, завжди поринаєш у ще одну, намальовану. Тож школярі ще й створили оригінальні листівки та ілюстрації до улюблених книг, на яких герої ожили, а місце дії стало реальним.

Бажаємо всім творчої наснаги, невичерпного натхнення! Читайте книги, адже це – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя! 

Поділитись: