Меню

«Джура» об’єднала в одну дружну родину

Розміщено: Травень 22, 2019 в 6:51 am

NEWS

З 21 по 22 травня рій «Вільні люди» Володарської спеціалізованої школи-інтернату взяв участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

На території Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва із девізу та вмінь ходити строєм, виконуючи козацькі пісні, першими розпочали змагання наші юні патріоти. Далеко було чути ритм козацького маршу та дзвінкі голоси дітей. Відрапортувавши отаману, керівник з роєм перейшли до наступних етапів гри, що були заплановані на перший день заходу. Учасники демонстрували свої здібності на знання історії України, доби Козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних Збройних сил України.

Не менш цікавим та, водночас, відповідальним виявився другий день змагань, що відбувся на природі, в урочищі «Глобус», що в селі Зрайки. Юнаки та дівчата вміло долали смугу перешкод, надавали першу медичну допомогу, змагалися у влучності стрільби. Вони демонстрували свою спритність, точність, власні таланти та інтелект.

Діти з великим азартом та натхненням змагалися за першість у різноманітних спортивних, туристичних та військових конкурсах. Учасники беззаперечно отримали задоволення від гри та одноголосно зазначили, що підготовка до участі в змаганнях значно розширила їхні знання історії козацтва, сприяла розвитку фізичної витривалості, згуртувала команду.

Насамкінець змагань діти посмакували запашним українським борщем та козацькою кашею.

Після обіду переглянули показові виступи представників вишкільно-оздоровчого, національно-виховного табору «Володарська Січ».

За результатами змагань рій КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів — Центр реабілітації» виборов почесне ІІ місце. Крім позитивних вражень, емоцій та грамот відповідних ступенів, які школярі отримали за участь у кожному етапі гри, від імені голови фонду Олександра Ференця команда отримала грамоту, грошову премію та брендові подарунки, а від народного депутата України Віталія Гудзенка — «Power Bank».

Вітаємо рій з гарними показниками у грі та бажаємо перемог надалі!

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4362809 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978