Меню

Екскурсія на «Біофарму»

Розміщено: Грудень 18, 2019 в 8:07 am

NEWS

Доброю традицією для учнів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» стали екскурсії на різні підприємства Київщини.

18 грудня п’ятеро школярів під керівництвом учителя інформатики Руденка О. С. мали можливість побувати на фармацевтичному заводі «Біофарма» м. Біла Церква. На пропускному пункті дітей з привітною усмішкою чекав представник компанії, який ознайомив присутніх з правилами техніки безпеки.

Екскурсія розпочалася з розповіді про основні етапи становлення й розвитку компанії та спеціалізації виробництва.

Після такого вступу всі побували в головних цехах з виробництва препаратів, що дало можливість зануритися в світ фармації. Школярі дізналися про технологію виготовлення ліків, які допомагають людям перебороти недугу, а то й рятують життя.

Також діти побачили на власні очі лабораторії з найсучаснішим обладнанням, у яких відбувається виготовлення препаратів.

Екскурсія проходила в дружній атмосфері, школярі отримали цікаві вичерпні відповіді на свої запитання. Усі залишилися задоволені та подякували екскурсоводу за пізнавальну розповідь, що супроводжувалася доброзичливими жартами.

Поділитись:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 4367205 bytes) in /home/volsi/volsi.kiev.ua/www/wp-includes/wp-db.php on line 1978