Меню

Електронна система SMLS  в дії

Розміщено: Листопад 26, 2018 в 5:14 am

NEWS

З метою забезпечення ефективності та привабливості процесу навчання й управління в КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» було впроваджено електронну систему SMLS.

З 19 листопада всі учасники освітнього процесу закладу активно використовують сучасну шкільну платформу, яка надала широкий спектр можливостей для розвитку учнів. Система забезпечує контакт між учителями, учнями, батьками, адміністрацією та іншими працівниками школи без тимчасових перешкод, дає можливість створення сучасних цифрових інформаційних ресурсів освіти та розвиток концепції безперервної освіти.

За допомогою SMLS адміністрація школи легко керує та контролює весь процес. Основним принципом керування є система звітів, згідно з якою керівник приймає звіти без великої кількості паперів.

Учителі за встановленими SMLS параметрами заздалегідь планують уроки, зазначаючи навчальні ресурси, методи, завдання.

Щоб бути безпосередніми учасниками освітнього процесу, де панують співпраця та взаєморозуміння, батьки надали всю необхідну інформацію для доступу в систему SMLS і тепер мають можливість незалежно від часу та  свого місцерозташування контролювати сина чи дочку У них завжди під рукою інформація про стан здоров’я та динаміку розвитку дитини. Адже всі можливості SMLS доступні через веб-браузери для планшетів, смартфонів та інших гаджетів.

Для учнів одним натиском кнопки на особистій сторінці доступна вся необхідна інформація. Зокрема, SMLS-щоденник надає учню детальну інформацію про кожен урок: навчальні ресурси, що використовуються на уроці, завдання, оцінки тощо.

Упровадження електронної системи SMLS забезпечує ефективність процесу навчання в сучасному освітньому просторі нової української школи.

Поділитись: