Меню

Фізика – наука, яка відповідає на питання «чому?»

Розміщено: Квітень 12, 2019 в 7:33 am

NEWS

Тиждень з 8 по 12 квітня 2019 року в комунальному закладі «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів ― Центр реабілітації» був присвячений фізиці ― одній з найдавніших наук, без якої немислимий розвиток людства надалі, науці цікавій, захоплюючій, могутній. Знання законів фізики дає змогу пояснити минуле й прогнозувати майбутнє.

У перший день учні мали змогу дізнатися про те, яке значення має фізика у житті людини, зокрема при виборі професії, створювали кросворди та малюнки на тему «Космос і ми»

У вівторок для школярів 5 класу був проведений захід «Будьмо знайомі: Я – фізика!», на якому Якуненко Артем, учень 10 класу, показав і пояснив досліди з фізики. Діти із зацікавленістю спостерігали і брали участь в експериментах, які проводив старшокласник.

Протягом тижня учні розгадували ребуси, кросворди, відповідали на цікаві запитання, підготовлені Петровою Катериною, Кулішовою Аліною, Кобою Настею та Бербер Ілоною, на теми «Фізика в житті людини» та «Фізика в професіях».

У повсякденному житті всі мають справу з предметами, що оточують нас: телефон, електрика, телевізор, комп’ютер, автомобіль, окуляри тощо, тобто з винаходами людства. А що ми знаємо про життя і діяльність винахідників? Чи зможемо ми впізнати їх за фотографіями та за міні-описом? Учні 10 класу під час вікторини «Винаходи і винахідники» довели, що добре з цим обізнані.

У день космонавтики, 12 квітня, для учнів 5-11 класів була проведена «Космічна вікторина», у якій школярі продемонстрували свої знання про Всесвіт.

Також у цей день усі школярі взяли участь у веселому змаганні «Політ паперового літачка». Кожен школяр створював свій літальний апарат самостійно. Перемогу в цьому змаганні виборов учень 9 класу Василенко Владислав. Завершився захід спільним флешмобом.

Тиждень фізики розширив науковий світогляд, посприяв інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Переконав, що цей предмет цікавий і його знання потрібні кожній людині.

Поділитись: