Меню

«FT- БЕМС» – МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ

Розміщено: Грудень 18, 2018 в 8:10 am

NEWS

Холодний зимовий вечір 18 грудня став, дійсно, жарким для колективу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ — ІІІ ступенів – Центр реабілітації». Адже вся дружна шкільна родина гамірно зустрічала свою ще юну, але вже досвідчену команду КВК, яка привезла таку жадану й омріяну перемогу не лише для закладу, а й Володарщини.

Розпочалося все в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, де відбулася фінальна гра обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу для учнівської молоді «Обери майбутнє». Саме тут пройшла запекла боротьба «FT-БЕМС» з командами «ПП «Пухівські приколісти» з Броварського району, з Богуславською – «Добрий вечір», «Час Пік» – з Макарівського району та переяслав-хмельницькими учасниками команди «ВООМ».

Захід мав багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК». Зокрема, учасники змагалися в конкурсах: «Візитівка», «Конкурс капітанів», «Музичний конкурс» – «Реклама професій».

Усі команди показали надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу. Учні сипали жартами, демонстрували експромти, пропонували наочні сценки, співали і танцювали. І журі, і глядачі жваво реагували на кожну вдалу репліку або афоризм, щедро нагороджуючи їх авторів бурхливими оплесками.

Протягом гри наші учасники проявили всю свою майстерність, щоб вибороти перемогу. І це їм вдалося. Титанічні зусилля доклала капітан команди «FT-БЕМС» Бербер Ілона і знову здобула І місце в конкурсі капітанів! ЇЇ перемога надала впевненості та додаткової мотивації всій команді, учасниками якої є: Луценко Арсен, Кривка Руслан, Нестеренко Руслан, Петрова Міла, Кулішова Аліна, Якуненко Артем, Царенок Наталія та Жукова Дарина. Альтернативне учнівське журі від команди представляла Загоруйко Анастасія.

Діти презентували цікавий тематичний виступ та злагоджену командну роботу. Учасники намагалися донести до глядачів важливість правильного вибору професії для майбутнього кожного особисто і майбутнього країни в цілому.

Високого результату команда досягла ще й завдяки копіткій праці керівника команди Бербер Тетяни Борисівни, заступника директора з виховної роботи Серпутько Лесі Володимирівни та музичного керівника Штики Володимира Федоровича.

Отже, за результатами оцінювання перше місце виборола наша команда «FT-БЕМС». Із рук директора Київського обласного центру зайнятості Дармостука Дениса Георгійовича та спонсорів заходу учасники гри отримали диплом переможця, кубок за І місце, грамоти та цінні подарунки.

Вітаємо команду «FT-БЕМС», яка, дійсно, є найкращою не лише на Володарщині, а й у Київській області.

Поділитись: