Меню

Футбол – це більше, ніж гра

Розміщено: Травень 3, 2023 в 8:12 pm

NEWS

Футбол – найпопулярніша командна гра у світі. Через навчання футболу формується стійкий інтерес дітей до занять спортом, зокрема до здорового способу життя взагалі. Рух, фізкультура і спорт – це важлива частина повноцінного і гармонійного розвитку дитини.

На заняттях гуртка «Уроки футболу» вихованці під керівництвом учителя фізичної культури Миколи Чапали засвоюють ази футболу, навчаються техніці й тактиці гри, розвивають рухові здібності, підвищують свій рівень фізичної підготовки, зокрема, під час заняття формуються фізичне, психічне, духовне та соціальне здоров’я вихованців. Діти оволодівають елементами великого футболу на основі типової навчальної програми з футболу. Таким чином у процесі занять футболом вихованці набувають різноманітних рухових навичок, поліпшується координація руху, прискорюється реакція, підвищується загальний рівень фізичної підготовки, технічної і тактичної майстерності.

Ефективність роботи гуртка, з точки зору спортивних результатів, має забезпечити відбір обдарованих дітей та наступність і безперервність у їх футбольній освіті.

Поділитись: