Меню

Герої не вмирають, а живуть у народній пам’яті

Розміщено: Лютий 22, 2021 в 9:14 am

NEWS

Минає сім років з часу подій, що стали справжньою національною трагедією.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах Володарської спеціалізованої школи-інтернату відбулися години спілкування.

Учні перенеслися спогадами у той трагічний для країни час, схилили голови у скорботі за тими, хто відлетів у небо, та затамували подих у хвилині мовчання, тим самим ствердили, що герої не вмирають, а живуть у народній пам’яті.

Дев’ятикласники виготовили лепбук «Небесна Сотня воїнів Майдану». Він містить інформаційні матеріали щодо хронології трагічних подій Революції гідності 18-20 лютого, добірку літературних творів, які увічнили події Майдану та його героїв, QR-коди для пошуку тематичного відео.

19 лютого школярі разом із небайдужими мешканцями Володарщини взяли участь у районних заходах з нагоди увіковічнення пам’яті Героїв Небесної сотні, під час яких поклали квіти до пам’ятного знака та хвилиною мовчання вшанували полеглих за незалежність країни. 

На знак вшанування тих, хто білими лебедями відлетів у холодні лютневі дні в небеса, у школі відбулася лінійка-реквієм «День пам’яті Небесної сотні. Герої не вмирають!»

Педагоги й учні зібралися на лінійку, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Ведучі наголосили на тому, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ. А в історію події тих днів  записані як Революція гідності.

Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами, мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Пам’ятаємо…

Поділитись: