Меню

Геть насильство над дітьми

Розміщено: Лютий 8, 2021 в 7:22 am

NEWS

Діти – майбутнє кожної країни. Одним з показників соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей. У суспільстві, що зорієнтоване на високі загальнолюдські цінності, не можуть бути терпимі прояви жорстокого поводження з дітьми, зневажання їхніх інтересів, оскільки це тяжкі соціальні наслідки: формуються соціально дезадаптовані, малоосвічені особистості, а головне – насильство знову породжує ту ж саму жорстокість.

У КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» проведено години спілкування: «Ми – різні, але ми – рівні», «Стосується кожного», «Людина починається з добра», бесіду «Мій світ – без насильства», переглянуто відеоролики «Розкажи дорослому, якому ти довіряєш» і «Почни говорити», які розкрили тему цінності життя, поняття особистих кордонів, які бувають небезпечні життєві ситуації, та як застосовувати правила безпеки, аби захистити своє життя.

Через різноманітні активні форми роботи, які передбачали групову діяльність та розігрування ситуативних ролей, діти виробили знання та вміння визначати ознаки фізичного, психологічного та кібербулінгу над підлітками, шляхи запобігання цього явища та осмислили чому це відбувається.

Проведені заходи змусили учнів задуматися над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.

Поділитись: