Меню

Хто попереджений, той захищений

Розміщено: Травень 17, 2023 в 5:07 pm

NEWS

Сьогодні, на жаль, воєнні виклики і ризики – частина нашого життя і ми маємо бути готові захистити себе у ситуаціях, що можуть виникнути. Ліцеїсти 11 та 10 класів закріпили практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій та повторили алгоритм дій при виявленні мінно-вибухових предметів.

Із метою повторення, узагальнення та систематизування знань про правила дорожнього руху ліцеїсти 8-Б класу взяли участь у грі «Наш кращий друг – безпечний рух». Діти згадали історію появи ПДР, повторили складові дороги й правила для пішоходів, велосипедистів та водіїв електросамокатів, згадали правила безпеки на залізничних об’єктах та в метрополітені тощо.

 «Усі мають пам’ятати, що на дорозі не варто жартувати» – під таким девізом пройшов урок безпеки «Безпечна дорога додому» у 8-А класі.

Під час заняття діти зробили висновок, що безпека пішоходів, водіїв та пасажирів залежить від знання Правил дорожнього руху, а дотримання цих правил може зберегти їх життя і здоров’я.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи молодь правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Поділитись: